Blog

...
...

Hurá, ideme demonštrovať

Pri demonštráciach dávajte veľký pozor komu zverujete transparent. Môže to totiž dopadnúť aj takto (ne)veselo.

...

Ôsmy marec

Dámy... pripájam sa ku gratuláciam... Dnes si to užite. Aj ja si to užijem, idem umyť riady, vyniesť smeti, poumývať okná, vyprať špinavé veci, navariť...

...

Úprimný dialóg

Viesť dialóg je možné rôznymi spôsobmi. Tento je najrýchlejší, najúprimnejší, taký od srdca!

...

Vianoce prichádzajú

Nastal ten čas, keď sa v uliciach začnú objavovať ľudia s tými správnymi balíkmi, v tomto predvianočnom čase.

...

Poďme na kultúru

V sobotu 18. novembra bude prebiehať aj na Slovensku, Noc divadiel. Už sa veľmi teším na kultúrny zážitok. To bude tóóóľko kultúry, až nás bude hlava bolieť.

...

Hudobný salónik

V hudobnom salóniku je to tak... prídete, objednáte si niečo ľahšie, nejaký ľahšiu notu, celú, polovú, štvrťovú, osminovú, šestnástinovú, dvaatridsatinovú. Poprípade ak máte veľký hlad, tak si dáte celú stupnicu. Taká molová chutí najlepšie.

...

Načo myslíš?

S myslením je to tak, začneš si nahovárať že vydržíž pri jednej myšlienke stále, ale ouvejs. Život prináša úplne iné myšlienkové pochody.

...

Pozvánka

Podeliť sa s dobrými susedmi o dobré víno môže byť skvelým spôsobom, ako posilniť vzťahy a vytvoriť priateľskú atmosféru. Otvorenie fľaše vína môže byť náročné, ak nemáte správne nástroje. Ak nemáte vývrtku, existuje niekoľko pôsobivých spôsobov, ako otvoriť fľašu. Napríklad môžete použiť kľúč 18-tku alebo topánku. Ak sa vám to zdá príliš riskantné, môžete sa pokúsiť o otvorenie fľaše pomocou stola alebo stoličky.